Taśma do znakowania podłóg

Oferujemy taśmy do znakowania podłóg w różnych kolorach, takich jak biały, czarny, czerwony, żółty, niebieski, zielony i wielu innych. Wykonane z miękkiego PCV mogą służyć do wyklejania zarówno linii prostych, jak i zakrzywionych po łuku. Taśmy do znakowania podłóg znajdują szerokie zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, ale także obiektach użyteczności publicznej, szkołach, urzędach czy placówkach ochrony zdrowia.

Dzięki taśmom znakującym można w sposób czytelny i zrozumiały przekazać informacje – za ich pomocą wytycza się szlaki komunikacyjne, wyznacza strefy o ograniczonym dostępie czy miejsca składowania towarów, oznacza urządzenia wyłączone z użytku i ostrzega o obszarach niebezpiecznych.

Charakterystyka taśm znakujących

Podobnie jak nasze taśmy naprawcze duct, tak i te przeznaczone do znakowania podłóg cechują się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Wykazują wysoką odporność na ścieranie, a także szkodliwe działanie wilgoci. Zastosowanie agresywnego kleju kauczukowego przekłada się na znakomite przyleganie taśm znakujących do podłóg i posadzek. Ponadto, dzięki możliwości oddzierania poprzecznego, są także proste w aplikacji.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło