Nożyce do linek

Prowadzimy sprzedaż nożyc do linek. Przeznaczone są do cięcia twardych materiałów, w tym stali. Za ich pomocą można szybko i łatwo ciąć elementy instalacji elektrycznych, kabli, przewodów i węży zawierających zbrojenia z siatki stalowej czy oplot drutów stalowych. Narzędzia te stanowią podstawowe wyposażenie m.in. jachtów – sprawdzają się doskonale w przypadku awarii, wypadku czy też trakcie sztormu, jeśli zachodzi konieczność odcięcia linki.

Przygotowaliśmy różne rodzaje nożyc do linek. Znajdą u nas Państwo modele zróżnicowane pod względem rozmiarów oraz maksymalnej średnicy ciętej linki. W naszej ofercie nie brakuje też nożyc do prętów.

Jakie są zalety naszych nożyc do linek?

Aby zapewnić najwyższą jakość, sprzedajemy nożyce do linek renomowanych producentów, takich jak Baudat. Stanowi to gwarancję długiej żywotności i funkcjonalności oferowanych przez nas narzędzi. Nasze nożyce do linek zapewniają stabilne cięcie. Posiadamy modele wyposażone w wygodne, wyprofilowane uchwyty z antypoślizgowego materiału. Dzięki przekładni dźwigniowej ich użycie nie wymaga zastosowania dużej siły. Nożyce do linek z izolowanymi rękojeściami polecane są do prac wymagających szczególnej precyzji. W przypadku bardzo grubych przewodów polecamy nożyce z napędem hydraulicznym.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło