Wykrojniki do blach

Przygotowaliśmy bogaty wybór wykrojników do blach. Posiadamy narzędzia przeznaczone do wycinania otworów okrągłych i prostokątnych. Sprawdzają się doskonale w przypadku:

- blach stalowych,

- blach ze stali nierdzewnej,

- blach stalowych kwasowych.

Nasza oferta narzędzi obejmuje zarówno wykrojniki do blach, jak i nożyce do prętów oraz wiele innych produktów marki Baudat.

Akcesoria do wycinania otworów – wykrojniki, matryce i inne

Oprócz wykrojników do blach możemy zaproponować także inne akcesoria niezbędne do wycinania otworów. Oferujemy wysokiej jakości osprzęt do hydraulicznych dziurkarek do blach. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. matryce HD, tuleje dystansowe, śruby pociągowe czy wkładki do matryc. Sprzedajemy również kompletne zestawy oraz walizki do przechowywania i transportu dziurkarek.

Nasze wykrojniki do blach i inne części są zróżnicowane pod względem parametrów technicznych. Jeżeli nie są Państwo pewni, które elementy będą odpowiednie do Państwa dziurkarki, zapraszamy do kontaktu. Klientom zapewniamy specjalistyczne doradztwo przy wyborze wykrojników i wszelkich innych produktów znajdujących się w naszej ofercie sprzedażowej.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło