Nożyce do prętów

Prowadzimy sprzedaż nożyc do prętów cenionych na rynku producentów, takich jak Baudat. Oferujemy odcinaki do prętów stalowych wykonane z oksydowanej stali narzędziowej. Wszystkie bez wyjątku cechują się trwałością i najwyższym stopniem funkcjonalności – zapewniają komfortową i wydajną pracę.

Przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi do prętów stalowych marki Baudat, przeznaczonych do cięcia elementów o różnym zakresie średnic. Oprócz tego możemy zaproponować japońskie elektrohydrauliczne nożyce do prętów Diamond.

Budowa nożyc do prętów

Specjalistyczne nożyce do prętów wykorzystują mechanizm przekładni dźwigniowej. Wyposażone są w dwa przeguby, co znacznie zwiększa siłę cięcia – dlatego też za ich pomocą można przecinać nawet bardzo twarde materiały, takie jak właśnie stal.

W naszej ofercie znajdują się nożyce do prętów z ostrzami z hartowanej stali. Cechują się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi. Co ważne, w razie potrzeby można je wymienić. Nożyce do prętów z wyprofilowanymi uchwytami z antypoślizgowego tworzywa, o optymalnej wadze i rozmiarach zapewniają wygodę podczas pracy. Sprawdzają się doskonale zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło