Folia ochronna samoprzylepna

Oferujemy folie ochronne samoprzylepne. Wykonane z najwyższej jakości materiałów doskonale zabezpieczają elementy wyposażenia mieszkania i wszelkie inne przedmioty podczas prowadzonych prac malarskich, tynkarskich, montażowych czy wykończeniowych. Za pomocą naszych folii ochronnych samoprzylepnych możliwe jest wygodne przeprowadzenie remontu czy renowacji bez obawy o zabrudzenie okien, drzwi, podłóg, schodów, parapetów, mebli czy urządzeń elektronicznych.

Folie ochronne samoprzylepne przemysłowe służą do zabezpieczanie produkowanych elementów, przedmiotów przez uszkodzeniami, zarysowaniami, zabrudzeniami podczas kolejnych etapów produkcji, magazynowania i transportu. Często folie ochronne usuwa dopiero użytkownik końcowy

Dlaczego warto wybrać nasze folie ochronne?

Nasze folie ochronne malarskie oraz folie samoprzylepne przemysłowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby prywatne.

Folia ochronna samoprzylepna to produkt łatwy i wygodny w użyciu. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed zabrudzeniami czy wilgocią. Kolejną zaletą folii ochronnej samoprzylepnej jest to, że nie pozostawia na powierzchniach śladów kleju. Prosta w demontażu cechuje się optymalną wytrzymałością mechaniczną i odpornością na działanie wilgoci i wybranych wersjach także na promieniowanie słoneczne. Może być stosowana w celu zabezpieczenia najróżniejszych elementów w trakcie prowadzonych prac remontowo-budowlanych, produkcyjnych oraz podczas transportu lub magazynowania.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło