Taśma butylowa

Zajmujemy się sprzedażą taśm butylowych. Jedną z ich największych zalet są doskonałe właściwości izolacyjne. Mogą być stosowane w funkcji bariery przeciw przenikaniu wilgoci, wody czy powietrza. Bardzo łatwa w aplikacji taśma butylowa to produkt odznaczający się wyjątkową elastycznością – znakomicie przylega do różnego rodzaju powierzchni, nawet tych nierównych. Nie zawiera żadnych toksycznych substancji.

Oprócz taśm butylowych możemy zaproponować również uszczelniającą masę butylową w kartuszach i rękawach, a także butyl w formie sznura.

Do czego można użyć taśmy butylowej?

Taśmy butylowe są wykorzystywane w wielu branżach, w tym budownictwie czy motoryzacji. Za ich pomocą można skutecznie uszczelnić połączenia podłóg i ścian, kanały wentylacyjne i klimatyzacyjne, elewacje czy stolarkę okienno-drzwiową. Mogą być ponadto użyte w celu wygłuszania różnego rodzaju konstrukcji budowlanych oraz do naprawy pęknięć przed tynkowaniem czy gipsowaniem.

Wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych, w tym grzybów i pleśni, hydrofobowość, paroszczelność, długa żywotność, łatwość użycia – te cechy taśm butylowych odpowiadają za uniwersalność ich zastosowań.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło