Taśma butylowa do próżni

Prowadzimy sprzedaż taśm butylowych do próżni. Oferowane przez nas wyroby butylowe dzięki swoim właściwościom doskonale zapewniają utrzymanie szczelności połączenia podczas procesów przemysłowych wykorzystujących próżnię – zarówno przy uszczelnianiu worków vacuum, jak i komór próżniowych.

Przygotowaliśmy kilka wariantów taśm butylowych do próżni, dlatego każdy klient z łatwością znajdzie u nas produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo przy wyborze – możemy też zaproponować sznury butylowe.

Taśmy do montażu worków próżniowych

Jedną z najbardziej cenionych zalet taśm butylowych do próżni są bezsprzecznie ich znakomite właściwości uszczelniające. Zastosowanie taśm na bazie butylu skutecznie zapobiega rozszczelnieniu worków próżniowych – tworzą trwałą barierę chroniącą przed przenikaniem powietrza. Cechują się plastycznością i dużą elastycznością. Co ważne, nie twardnieją ani nie ulegają kruszeniu. Butyl jest ponadto łatwo usuwalny.

Taśmy z butylu używane przy uszczelnianiu worków próżniowych nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Kolejne ich zalety to również wysoka odporność chemiczna na utlenienie oraz optymalna wytrzymałość mechaniczna. Proste w aplikacji dostępne są m.in. w wersji jedno- i dwustronnie klejącej.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło