Butyl

Zajmujemy się sprzedażą butylu, potocznie nazywanego klejem butylowym, w różnych formach, takich jak m.in. taśmy i sznury czy masy. Oferowane przez nas produkty na bazie butylu znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, dekarstwie, motoryzacji i wielu innych branżach. Klej butylowy to środek przeznaczony do uszczelniania – może być używany na powierzchniach gładkich, nierównych i strukturalnych. Przygotowaliśmy szeroki wybór taśm butylowych, a także wielu innych produktów na bazie kleju butylowego.

Właściwości butylu

Paroszczelność, hydroizolacyjność, dźwiękoszczelność, doskonałe właściwości uszczelniające – to tylko niektóre z wielu zalet uszczelniaczy na bazie butylu. Wyróżniają się one wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych (wilgoć czy promieniowanie UV), a także biologicznych – grzybów i pleśni. Na uwagę zasługuje również plastyczność butylu. Bardzo dobrze przylega do takich powierzchni, jak metal, drewno, beton, szkło, ceramika, folie czy tworzywa sztuczne.

Oferowane przez nas produkty butylowe to uszczelniacze rozłączne, dlatego w razie potrzeby można z łatwością oddzielić uszczelnione nimi elementy. Wyroby z butylu są też bezpieczne dla otoczenia – środek ten nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło