Taśma czysto usuwalna

Przygotowaliśmy bogaty wybór taśm czysto usuwalnych. Jest to produkt bardzo prosty w aplikacji i cechujący się wysoką siłą klejenia. Bardzo dobrze przylega do powierzchni metalowych, szklanych, kamiennych, ceramicznych, drewnianych czy wykonanych z tworzyw sztucznych.

Żelową taśmę czysto usuwalną demontuje się przez jej stopniowe rozciąganie – po usunięciu nie pozostawia zabrudzeń. Sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie znaczenie ma estetyczny wygląd danej konstrukcji czy przedmiotu.

Do czego używa się taśm czysto usuwalnych?

Podobnie jak taśmy polietylenowe, tak i czysto usuwalne mogą być używane w bardzo wielu celach. Stosuje się je szeroko w branży dekoracyjnej i reklamowej. Za ich pomocą przykleja się różne ozdoby i fotografie.

Taśmy czysto usuwalne wykorzystuje się ponadto podczas montażu wykładzin, dywanów i listew, a także instalacji czujników, alarmów i termometrów. Sprawdzają się świetnie do łączenia lekkich materiałów.

Uniwersalność żelowych taśm czysto usuwalnych wynika z ich licznych zalet – elastyczności, łatwości aplikacji, optymalnej wytrzymałości mechanicznej, możliwości użycia w szerokim zakresie temperaturowym (od 0 do +40°C).

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło