Taśma BHP

Taśmy BHP znajdują szerokie zastosowanie w magazynach, zakładach produkcyjnych i przemysłowych czy obiektach użyteczności publicznej. Dzięki nim można znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa użytkowników danej przestrzeni. Za pomocą taśm BHP wyznacza się ciągi komunikacyjne, wydziela miejsca składowania towarów, oznacza strefy niebezpieczne czy obszary lub urządzenia wyłączone z eksploatacji. W naszej ofercie nie brakuje specjalnych taśm do znakowania podłóg.

Jakie taśmy BHP oferujemy?

Przygotowaliśmy bogaty wybór taśm BHP – dostępne są w takich kolorach, jak biały, czarny, czerwony, pomarańczowy, niebieski, żółty, zielony, żółto-czarny i wielu innych. Posiadamy również taśmy z pigmentem fotoluminescencyjnym – świecą w ciemności, dlatego nadają się doskonale do oznaczenia wyjść ewakuacyjnych czy też tras komunikacyjnych użytkowanych w ciemności.

Nasze samoprzylepne taśmy BHP, wykonane z PCV, cechują się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi – są odporne na ścieranie, a także wilgoć i korozję. To produkty bardzo szybkie w aplikacji i łatwe w demontażu – oderwane nie pozostawiają śladów kleju. Wyróżniają się elastycznością, dlatego można nimi wyklejać linie po łuku.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło