Wszystko o dystrybutorze taśm i materiałów uszczelniających

Firma Intra Sp. z o.o. powstała w 1988 roku. Została założona jako Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe, którego główną domeną była produkcja specjalistycznych transformatorów probierczych, służących do generowania bardzo wysokich napięć rzędu 300kV, które to stosowane były do badania i testowania aparatury wysokiego napięcia. Z racji tego, iż rynek potencjalnych odbiorców i zapotrzebowanie na tak specjalistyczną aparaturę był ograniczony, firma zmuszona była znaleźć nowe kierunki rozwoju.

W pewnym momencie nasze przedsiębiorstwo wykorzystując bogaty park maszynowy oraz dużą wiedzę techniczną i zdobyte doświadczenia rozpoczęło produkcję, którą prowadzi do dziś. W międzyczasie zaczęliśmy produkcję czujników zawilgocenia CZ-11. Nasze czujniki zawilgocenia pozwalają na wykrywanie pojawiającej się wilgoci, wynikającej z rozszczelnień obudowy pomp oraz aparatury pracującej w trudnych warunkach, także pomp zanurzonych w wodzie.

Sukcesywny rozwój firmy

Na początku lat 90 ubiegłego wieku, nasze Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe wykorzystując powiew wolności i nowych możliwości gospodarczych nawiązało liczne kontakty z producentami zagranicznymi, jak również rozpoczęło prowadzenie działalności handlowej. Przez kilka pierwszych lat, bardzo prężnie rozwijaliśmy dział sprzedaży. Naszymi głównymi produktami wówczas były: klimatyzatory i wentylatory, narzędzia i elektronika użytkowa. W kolejnych latach najważniejszym asortymentem stały się taśmy samoprzylepne oraz taśmy butylowe, których sprzedażą zajmujemy się do dziś.

Czym się aktualnie zajmujemy?

Dzięki naszym kontaktom biznesowym mamy dostęp do bogatego asortymentu największego producenta taśm PCV w Europie firmy Scapa. Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem ich produktów. To sprawia, że możemy naszym klientom oferować szeroki wybór taśm tkaninowych, taśm aluminiowych i papierowych oraz bardzo duży asortyment wszelkiego typu taśm montażowych dwustronnielepnych. Taśmy samoprzylepne znajdują wszechstronne zastosowanie niemal we wszystkich dziedzinach przemysłu. Dlatego też dostarczmy przedsiębiorcom wszystkie możliwe produkty z tego segmentu. Znajdą oni w naszej ofercie taśmy PCV, taśmy samowulkanizujące, taśmy ochronne, folie oraz wiele innych taśm oddających nieocenione usługi w budownictwie i przemyśle.

Butyl jest nowoczesnym materiałem hydroizolacyjnym stosowanym głównie w motoryzacji i budownictwie. Sprzedajemy masy i taśmy butylowe, produkty służące do uszczelniania i zabezpieczania hydroizolacyjnego. Zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych narzędzi do cięcia kabli energetycznych i linek stalowych wyprodukowanych przez znanych światowych producentów. Dodatkowo nasza firma oferuje także narzędzia oraz osprzęt do budowy linii kabli ziemnych, takie jak rolki kablowe proste i kątowe, przepusty i przejścia kablowe umożliwiające wprowadzanie kabla do rur osłonowych, kołyski kablowe, czy też zespoły rolek samonastawnych umożliwiające wprowadzanie kabla do kanalizacji podziemnej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczególną ofertą sprzedawanych w firmie INTRA produktów.

Linia produkcyjna aut

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło