Wszystko o dystrybutorze taśm i materiałów uszczelniających

Firma Intra Sp. z o.o. powstała w 1988 roku. Została założona jako Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe, którego główną domeną była produkcja specjalistycznych transformatorów probierczych, służących do generowania bardzo wysokich napięć rzędu 300kV, które to stosowane były do badania i testowania aparatury wysokiego napięcia. Z racji tego, iż rynek potencjalnych odbiorców i zapotrzebowanie na tak specjalistyczną aparaturę był ograniczony, firma zmuszona była znaleźć nowe kierunki rozwoju.

W pewnym momencie nasze przedsiębiorstwo wykorzystując bogaty park maszynowy oraz dużą wiedzę techniczną i zdobyte doświadczenia rozpoczęło produkcję, którą prowadzi do dziś. W międzyczasie zaczęliśmy produkcję czujników zawilgocenia CZ-11. Nasze czujniki zawilgocenia pozwalają na wykrywanie pojawiającej się wilgoci, wynikającej z rozszczelnień obudowy pomp oraz aparatury pracującej w trudnych warunkach, także pomp zanurzonych w wodzie.

Sukcesywny rozwój firmy

Na początku lat 90 ubiegłego wieku, nasze Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe wykorzystując powiew wolności i nowych możliwości gospodarczych nawiązało liczne kontakty z producentami zagranicznymi, jak również rozpoczęło prowadzenie działalności handlowej. Przez kilka pierwszych lat, bardzo prężnie rozwijaliśmy dział sprzedaży. Naszymi głównymi produktami wówczas były: klimatyzatory i wentylatory, narzędzia i elektronika użytkowa. W kolejnych latach najważniejszym asortymentem stały się taśmy samoprzylepne oraz taśmy butylowe, których sprzedażą zajmujemy się do dziś.

Linia produkcyjna aut

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło