Taśma do ciepłego montażu okien

Oferujemy taśmy do ciepłego montażu okien. Zapewniają doskonałą szczelność montażu stolarki otworowej – ograniczają ryzyko powstawania mostków termicznych, a tym samym skutecznie chronią przed ucieczką ciepła. Ponadto taśma okienna zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci i przeciwdziała rozwojowi grzybów. Przyczynia się także do poprawy warunków akustycznych i zwiększenia wytrzymałości okna.

Oprócz taśm uszczelniających do okien możemy zaproponować pianki rozprężne, które również wykorzystuje się podczas montażu stolarki okiennej.

Właściwości samoprzylepnych taśm uszczelniających

Nasze samoprzylepne taśmy uszczelniające to produkty bardzo proste w aplikacji. Posiadamy taśmy okienne o właściwościach paroprzepuszczalnych. Zapobiegają przenikaniu wody do wnętrza budynku, a jednocześnie odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Zapewniają mocne przyleganie – cechują się wysoką siłą klejenia.

Kolejnymi zaletami taśmy do ciepłego montażu okien są również elastyczność oraz trwałość. Za pomocą samoprzylepnych taśm uszczelniających możliwe jest stworzenie skutecznego systemu izolacyjnego w stolarce otworowej. Tego rodzaju taśmy okienne powszechnie wykorzystuje się w budownictwie energooszczędnym.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło