Taśma antypoślizgowa

Wysoki poziom współczynnika tarcia, doskonała odporność na działanie wody i substancji chemicznych, bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna, elastyczność, łatwość aplikacji – to tylko niektóre z wielu zalet taśm antypoślizgowych. Produkt ten znacząco podnosi bezpieczeństwo, ograniczając ryzyko poślizgnięcia się na śliskim podłożu. Oferowane przez nas taśmy antypoślizgowe znakomicie przylegają do powierzchni metalowych, betonowych, drewnianych, kamiennych, ceramicznych czy tych z tworzyw sztucznych.

Oprócz antypoślizgowych możemy zaproponować także taśmy do znakowania podłóg, również mające duże znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowników danej przestrzeni.

Gdzie wykorzystuje się taśmy antypoślizgowe?

Zastosowanie taśm antypoślizgowych jest niezwykle szerokie. Mogą być użyte zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Skutecznie chronią przed upadkiem w takich miejscach, jak hale produkcyjne czy magazynowe, garaże, urzędy, biura, obiekty sportowe czy handlowe, instytucje, szkoły czy szpitale.

Taśmy antypoślizgowe aplikuje się na schodach, stopniach maszyn i pojazdów, posadzkach, a także na łodziach, skuterach wodnych czy deskorolkach.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło