Taśma lakiernicza, malarska, tynkarska

Oferujemy taśmy lakiernicze malarskie i tynkarskie. Znajdują zastosowanie podczas prac remontowo-budowlanych, a także w trakcie transportu. Posiadamy nie tylko taśmy malarskie papierowe, ale oprócz tego również tkaninowe, poliestrowe i wiele innych.

Za pomocą taśm maskujących można zabezpieczyć różnego rodzaju powierzchnie przed zabrudzeniami. Nasze taśmy lakiernicze i malarskie doskonale przylegają do metalu, drewna, tworzyw sztucznych czy szkła. Posiadamy wiele innych produktów dla budownictwa, jak np. taśmy antypoślizgowe.

Zabezpieczające taśmy maskujące

Ochronne taśmy tynkarskie i malarskie mogą być stosowane w celu zabezpieczenia podłóg, parapetów, schodów, stolarki okienno-drzwiowej, mebli czy urządzeń przemysłowych. Cechują się optymalną wytrzymałością mechaniczną i bardzo dobrą odpornością na działanie wilgoci.

Posiadamy taśmy tynkarskie z włókien szklanych, idealne do wzmacniania powłok klejowych czy tynków cementowo-gipsowych. W naszym asortymencie nie brakuje taśm maskujących do zastosowań przemysłowych – mogą być użyte w trakcie malowania proszkowego czy też procesów wymagających wysokich temperatur.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło