Elektryczny ściągacz izolacji ISOL-EX

Zajmujemy się sprzedażą elektrycznych ściągaczy izolacji ISOL-EX. Urządzenie umożliwia bardzo szybkie i sprawne zdjęcie izolacji z takich elementów, jak druty nawojowe czy przewody z izolacją wykonaną z emalii, silikonu czy PCV. Może być wykorzystywane podczas prac remontowych, naprawczych oraz produkcyjnych.

Oferujemy elektryczny ściągacz izolacji w kilku wersjach, odpowiednich do pracy z różnym zakresem średnic przewodów. Urządzenie posiada trzyostrzową głowicę z hartowanej stali. Dzięki regulacji prędkości obrotowej możliwe jest dopasowanie ustawień do swoich potrzeb. Z kolei niewielkie rozmiary ściągacza sprawiają, że może być z powodzeniem użytkowany nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Nasz asortyment narzędzi jest o wiele szerszy i obejmuje także m.in. nożyce do przewodów.

Akcesoria do elektrycznych ściągaczy izolacji

Przygotowaliśmy akcesoria do elektrycznych ściągaczy izolacji. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas w zapasowe głowice, a ponadto też w pasujące do nich osłony. W naszej ofercie nie brakuje oprócz tego kompletów ostrzy.

Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – w razie awarii elektrycznego ściągacza izolacji zapraszamy do kontaktu.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło