Nożyce do kabli Baudat

Prowadzimy sprzedaż nożyc do cięcia kabli Baudat. Dostępne są modele przeznaczone do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych o bardzo szerokim zakresie średnic. Sprawdzają się doskonale do użytku profesjonalnego – zapewniają niezwykle precyzyjne cięcie i wysoki poziom komfortu pracy.

Wykonane z oksydowanej stali narzędziowej nożyce do przewodów marki Baudat cechują się bardzo długą żywotnością. Oprócz nich możemy zaproponować także nożyce do linek stalowych.

Rodzaje nożyc do przewodów

Oferujemy wiele rodzajów nożyc do kabli, zarówno akumulatorowych, jak i hydraulicznych, dostosowane do jedno- i dwuręcznej pracy. Posiadamy niewielkich rozmiarów nożyce do przewodów, idealne do użytku na niestabilnym podłożu czy prac na wysokości. Nie brakuje u nas także przecinaków, które sprawdzą się w trudno dostępnych miejscach.

Godne polecenia są z pewnością nożyce do kabli Baudat z mechanizmem napędowym zapadkowym. Takie rozwiązanie konstrukcyjne pozwala najpierw dopasować ostrze do przewodu, a następnie bezpiecznie go przeciąć. W naszym asortymencie znajdują się nożyce do przewodów wyposażone w uchwyty z antypoślizgowego i wyprofilowanego tworzywa.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło