Taśma papierowa

Prowadzimy sprzedaż taśm papierowych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów doskonale przylegają do gładkich powierzchni, a po oderwaniu nie pozostawiają śladów zabrudzeń. Są ponadto łatwe w aplikacji i cechują się optymalną wytrzymałością mechaniczną.

Posiadamy taśmy z lekko krepowanego papieru pokrytego klejem kauczukowym, przeznaczone do użytku wewnętrznego. Dostępne są produkty w kolorze białym, żółtym, beżowym czy niebieskim. Oferujemy wyroby samoprzylepne, których zalety to elastyczność i wygoda użycia.

Zastosowanie taśm papierowych

Taśmy papierowe to produkty niezwykle uniwersalne – znajdują zastosowanie w budownictwie i różnych dziedzinach przemysłu. Nie brakuje u nas specjalnych papierowych taśm maskujących przeznaczonych do prac malarskich czy tynkarskich, fugowania i silikonowania.

Za pomocą taśm papierowych można skutecznie zabezpieczyć różnego rodzaju powierzchnie przed zabrudzeniami w trakcie prowadzonych robót remontowo-wykończeniowych – stolarkę okienno-drzwiową, fasady, schody, parapety, maszyny, meble. Co więcej, wykorzystywane są także podczas montażu i transportu. Taśmy papierowe służą do owijania i spinania przedmiotów, używane są też niekiedy do uszczelniania.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło