Zmiana cen Scapa 2022-11-01

On:
Zmiana cen Scapa 2022-11-01

Informujemy, że wszystkie nowe dostawy taśm Scapa po 1 listopada 2022 będą już przez producenta realizowane wg nowego cennika.

Zmiana cen od 1.11.2022 - informacja Scapa

Obecne warunki rynkowe zmuszają nas do wprowadzenia z dniem 1 listopada podwyżki cen produktów Scapa. Obserwujemy spadki cen niektórych surowców, jednak zdecydowana większość z nich nadal rośnie. Fala wzrostu cen energii w połączeniu z wahaniami kursów walut, również znacząco wpłynęły na koszty produkcji w zakładach produkcyjnych. Celem Scapa było maksymalne ograniczenie wpływu tych zmian na klientów i partnerów i możliwie najlepsze warunki współpracy. Priorytetem Scapa pozostaje ciągłość dostaw i poszukiwanie alternatywnych materiałów do produkcji i badanie alternatywnych źródeł energii.

Od 1 listopada 2022 Scapa dostosowuje ceny wszystkich produktów do obecnych warunków. Zamówienia można składać według aktualnych cen do 28 października. Będą one zrealizowane w ilościach opartych na wcześniejszym średnim miesięcznym zapotrzebowaniu i w standardowych terminach realizacji.

Scapa zastrzega sobie prawo do weryfikacji tych zamówień.

 

Zakres zmiany cen od 1 listopada 2022r:

- taśmy samowulkanizujące od 7% do 15%

- taśmy PCV plastyfikowane od 8% do 10%

- taśmy z twardego PCV  10%

- taśmy polietylenowe 1%

- pianki PCV 10%

- taśmy tkaninowe od 4% do 10%

- taśmy papierowe 10%

- taśmy aluminiowe od 3% do 7%

- taśmy montażowe 2-stronnie klejące od 10% do 12%

- pozostałe od 5% do 10%

 

Bieżące ceny taśm Scapa obowiązują do wyczerpania naszych zapasów magazynowych.

Aktualizacja cen będzie odbywać się wraz z nowymi dostawami.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło