Zmiana cen Scapa 2022-04-04

On:
Zmiana cen Scapa 2022-04-04

Informujemy, że wszystkie nowe dostawy taśm Scapa po 4 kwietnia 2022 będą już przez producenta realizowane wg nowego cennika.

Zmiana cen od 4.04.2022 - informacja Scapa

W wyniku rosyjskiej inwazji na Ukrainę nasza działalność, a także nasze łańcuchy dostaw odczuły gwałtowny i bezprecedensowy wzrost kosztów gazu ziemnego i innych kosztów energii, a także gwałtowny wzrost kosztów surowców i transportu.

Scapa w swojej produkcji w Europie jest uzależniona od kilku źródeł energii i dlatego jest w pełni narażona na ostatnie wydarzenia związane z cenami i dostępnością gazu ziemnego i innych źródeł energii. W celu zapewnienia ciągłości produkcji i ciągłości dostaw, Scapa w tej sytuacji ponosi dodatkowe nakłady na energię wykraczające poza dotychczasowe ceny rynkowe.

W odniesieniu do surowców, biorąc pod uwagę złożoność i rozległość swojego portfolio produktowego, Scapa posiada wielu wyspecjalizowanych dostawców, którzy zapowiedzieli ograniczoną dostępność, albo znaczne podwyżki cen na swoich produktach.

Scapa stale monitoruje otoczenie geopolityczne oraz rządowe i legislacyjne inicjatywy w krajach, w których działa, w celu określenia ich wpływu na zmiany cen i dostępność zasobów. Scapa sumiennie współpracuje ze swoimi dostawcami i organami rządowymi w celu zabezpieczenia dostaw i zminimalizowania w jak największym stopniu wpływu na swoją strukturę kosztów.

Pomimo nieustających wysiłków i zaangażowania w złagodzenie wpływu obecnej sytuacji, Scapa jest zmuszona podjąć zdecydowane środki już teraz, aby zapewnić przyszłą ciągłość dostaw dla swoich klientów i rynków.

W związku z tym od 4 kwietnia 2022 r. Scapa zmienia swoje ceny dla wszystkich produktów zgodnie z poniższym wykazem:

- taśmy samowulkanizujące do 4%

- taśmy PCV platyfikowane do 6%

- taśmy z twardego PCV do 9%

- taśmy polietylenowe do 4%

- pianki PCV do 4%

- taśmy tkaninowe do 4%

- taśmy papierowe do 10%

- taśmy aluminiowe do 9%

- taśmy montażowe 2-stronnie klejące do 7%

- pozostałe do 8%

 

Bieżące ceny taśm Scapa obowiązują do wyczerpania naszych zapasów magazynowych.

Aktualizacja cen będzie odbywać się wraz z nowymi dostawami.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło