• Obecnie brak na stanie

Wykrojnik HD do otworów okrągłych 30,5mm BAUDAT (62-500.0305)

I002-WYKROJNIK HD 30,5MM

Wykrojnik HD do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych oraz blachach stalowych kwasowych / blachach ze stali nierdzewnej.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 3,0mm oraz do blach stalowych kwasowych o grubości do 2,5mm przy użyciu dziurkarek hydraulicznych Baudat LS8 HD lub Stamp8 HD

Średnica wycinanego otworu 30,5mm

Wykrojnik HD jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik HD i matryca HD). Zestawy HD do wycinania w blachach kwasowych nie posiadają wkładki elastycznej. Mają wbudowany mechanizm sprężynujący wypychający z matrycy wycięty fragment blachy.

Zakres dostępnych wykrojników, matryc i konfigurator doboru akcesoriów podany jest poniżej w załącznikach.

89.46 zł Netto
110,03 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 110,03 zł

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wykrojnik HD do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych oraz blachach stalowych kwasowych / blachach ze stali nierdzewnej.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 3mm oraz do blach stalowych kwasowych o grubości do 2,5mm przy użyciu dziurkarek hydraulicznych Baudat LS8 HD lub Stamp8 HDŚrednica wycinanego otworu 30,5mmWykrojnik HD jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik HD i matryca HD). Zestawy HD do wycinania w blachach kwasowych nie posiadają wkładki elastycznej. Mają wbudowany mechanizm sprężynujący wypychający z matrycy wycięty fragment blachy.

Do wycięcia otworu niezbędny jest także dobór odpowiedniej śruby pociągowej HD. Dostępny wybór akcesoriów, zakres wykrojników i matryc do otworów okrągłych i prostokątnych zawiera załączony poniżej katalog. Jeśli potrzebna jest pomoc w doborze narzędzi, prosimy o kontakt.Pliki do pobrania

KATALOG BAUDAT PDF

BAUDAT
I002-WYKROJNIK HD 30,5MM
Nr katalogowy produktu
62-500.0305
Rodzaj ciętego materiału
blacha stalowa
blacha ze stali nierdzewnej
Rozmiar wycinanego otworu [mm]
30,5
Materiał
stal narzędziowa
Ocena 
2023-03-08

Bardzo dobre

Dokładne i precyzyjne wycinanie otworów!

Napisz recenzje

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło