• Obecnie brak na stanie

Wykrojnik do otworów okrągłych 43,2mm BAUDAT (62-103.0432)

I002-WYKROJNIK 43,2MM

Wykrojnik do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm przy użyciu dużej dziurkarki śrubowej lub hydraulicznej LS6, LS8, Stamp5, Stamp10 lub do blach stalowych o grubości do 3mm przy użyciu dziurkarek hydraulicznych Baudat LS8,  Stamp10.

Średnica wycinanego otworu 43,2mm

Wykrojnik jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik, matryca i wkładka elastyczna). Matrycę i wkładkę elastyczną należy zakupić osobno.

Zakres dostępnych wykrojników podany jest poniżej w załącznikach.

224,75 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wykrojnik do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm jeśli do wycinania zastosuje się dużą ręczną dziurkarkę śrubową czy hydrauliczną Baudat typu LS6, LS8, Stamp5, Stamp10 lub do blach stalowych o grubości do 3mm jeśli do wycinania zastosuje się dziurkarkę hydrauliczną Baudat LS8, Stamp10.Średnica wycinanego otworu 43,2mmWykrojnik jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik, matryca i wkładka elastyczna). Matrycę i wkładkę elastyczną należy zakupić osobno. 

Do wycięcia otworu niezbędny jest także dobór odpowiedniej śruby pociągowej. Gwinty śruby i wykrojnika muszą być zgodne. Zasady doboru akcesoriów, zakres wykrojników i matryc do otworów okrągłych i prostokątnych zawiera załączony poniżej katalog. Jeśli potrzebna jest pomoc w doborze narzędzi, prosimy o kontakt.Pliki do pobrania

KATALOG DZIURKAREK Z KLUCZEM DOBORU NARZĘDZI PDF

BAUDAT
I002-WYKROJNIK 43,2MM
Nr katalogowy produktu
62-103.0432
Rodzaj ciętego materiału
blacha stalowa
Rozmiar wycinanego otworu [mm]
43,2
Materiał
stal narzędziowa

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło