• Obecnie brak na stanie

Wykrojnik do otworów okrągłych 21,5mm BAUDAT (62-103.0215)

I002-WYKROJNIK 21,5MM

Wykrojnik do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm przy użyciu małej dziurkarki śrubowej lub do blach stalowych o grubości do 3mm przy użyciu dziurkarek hydraulicznych Baudat (LS6, LS8, Stamp5, Stamp10)

Średnica wycinanego otworu 21,5mm

Wykrojnik jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik, matryca i wkładka elastyczna). Matrycę i wkładkę elastyczną należy zakupić osobno.

Zakres dostępnych wykrojników podany jest poniżej w załącznikach.

91.7 zł Netto
112,79 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 112,79 zł

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wykrojnik do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm jeśli do wycinania zastosuje się małą ręczną dziurkarkę śrubową Baudat lub do blach stalowych o grubości do 3mm jeśli do wycinania zastosuje się dziurkarkę hydrauliczną Baudat (LS6, LS8, Stamp5, Stamp10)Średnica wycinanego otworu 21,5mm Wykrojnik jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik, matryca i wkładka elastyczna). Matrycę i wkładkę elastyczną należy zakupić osobno. 

Do wycięcia otworu niezbędny jest także dobór odpowiedniej śruby pociągowej. Gwinty śruby i wykrojnika muszą być zgodne. Zasady doboru akcesoriów, zakres wykrojników i matryc do otworów okrągłych i prostokątnych zawiera załączony poniżej katalog. Jeśli potrzebna jest pomoc w doborze narzędzi, prosimy o kontakt.Pliki do pobrania

KATALOG BAUDAT PDF

BAUDAT
I002-WYKROJNIK 21,5MM
Nr katalogowy produktu
62-103.0215
Rodzaj ciętego materiału
blacha stalowa
Rozmiar wycinanego otworu [mm]
21,5
Materiał
stal narzędziowa

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło