• Obecnie brak na stanie

Wykrojnik do otworów okrągłych 19,0mm BAUDAT (62-103.0190)

I002-WYKROJNIK 19,0MM

Wykrojnik do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm przy użyciu małej dziurkarki śrubowej lub do blach stalowych o grubości do 3mm przy użyciu dziurkarek hydraulicznych Baudat (LS6, LS8, Stamp5, Stamp10)

Średnica wycinanego otworu 19,0mm

Wykrojnik jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik, matryca i wkładka elastyczna). Zakres dostępnych wykrojników, matryc i konfigurator doboru akcesoriów podany jest poniżej w załącznikach.

90.54 zł Netto
111,37 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 111,37 zł

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wykrojnik do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm jeśli do wycinania zastosuje się małą ręczną dziurkarkę śrubową Baudat lub do blach stalowych o grubości do 3mm jeśli do wycinania zastosuje się dziurkarkę hydrauliczną Baudat (LS6, LS8, Stamp5, Stamp10)Średnica wycinanego otworu 19,0mmWykrojnik jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik, matryca i wkładka elastyczna). Do wycięcia otworu niezbędny jest także dobór odpowiedniej śruby pociągowej. Dostępny wybór akcesoriów, zakres wykrojników i matryc do otworów okrągłych i prostokątnych zawiera załączony poniżej katalog. Jeśli potrzebna jest pomoc w doborze narzędzi, prosimy o kontakt.Pliki do pobrania

KATALOG BAUDAT PDF

BAUDAT
I002-WYKROJNIK 19,0MM
Nr katalogowy produktu
62-103.0190
Rodzaj ciętego materiału
blacha stalowa
Rozmiar wycinanego otworu [mm]
19,0
Materiał
stal narzędziowa

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło