Wykrojnik do otworów okrągłych 15,2mm PG9 BAUDAT (62-103.0152)

I002-WYKROJNIK 15,2MM
3 szt.

Wykrojnik do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm przy użyciu małej dziurkarki śrubowej lub do blach stalowych o grubości do 3mm przy użyciu dziurkarek hydraulicznych Baudat (LS6, LS8, Stamp5, Stamp10)

Średnica wycinanego otworu 15,2mm PG9

Wykrojnik jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik i matryca). Zestawy do wycinania najmniejszych otworów nie posiadają wkładki elastycznej.

Zakres dostępnych wykrojników, matryc i konfigurator doboru akcesoriów podany jest poniżej w załącznikach.

77,78 zł
Brutto
Ilość
Dostępny!

Wykrojnik do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm jeśli do wycinania zastosuje się małą ręczną dziurkarkę śrubową Baudat lub do blach stalowych o grubości do 3mm jeśli do wycinania zastosuje się dziurkarkę hydrauliczną Baudat (LS6, LS8, Stamp5, Stamp10)Średnica wycinanego otworu 15,2mm PG9Wykrojnik jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik i matryca). Zestawy do wycinania najmniejszych otworów nie posiadają wkładki elastycznej.

Do wycięcia otworu niezbędny jest także dobór odpowiedniej śruby pociągowej. Dostępny wybór akcesoriów, zakres wykrojników i matryc do otworów okrągłych i prostokątnych zawiera załączony poniżej katalog. Jeśli potrzebna jest pomoc w doborze narzędzi, prosimy o kontakt.Pliki do pobrania

KATALOG DZIURKAREK Z KLUCZEM DOBORU NARZĘDZI PDF

BAUDAT
I002-WYKROJNIK 15,2MM
3 szt.
Nr katalogowy produktu
62-103.0152
Rodzaj ciętego materiału
blacha stalowa
Rozmiar wycinanego otworu [mm]
15,2 (PG9)
Materiał
stal narzędziowa

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło