• Obecnie brak na stanie

Matryca do otworów okrągłych 36,5mm BAUDAT (62-104.0365)

I002-MATRYCA 36,5MM

Matryca do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm przy użyciu dużej dziurkarki śrubowej lub do blach stalowych o grubości do 3mm przy użyciu dziurkarek hydraulicznych Baudat (LS6, LS8, Stamp5, Stamp10)

Średnica wycinanego otworu 36,5mm

Matryca jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik, matryca i wkładka elastyczna). Widoczną na zdjęciu wkładkę elastyczną oraz wykrojnik należy zakupić osobno.

Zakres dostępnych wykrojników podany jest poniżej w załącznikach.

192.43 zł Netto
236,69 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 236,69 zł

Ilość
Obecnie brak na stanie

Matryca do wycinania otworów okrągłych w blachach stalowych.

Narzędzie odpowiednie do blach stalowych o grubości do 2mm jeśli do wycinania zastosuje się dużą ręczną dziurkarkę śrubową Baudat lub do blach stalowych o grubości do 3mm jeśli do wycinania zastosuje się dziurkarkę hydrauliczną Baudat (LS6, LS8, Stamp5, Stamp10)Średnica wycinanego otworu 36,5mmMatryca jest jednym z elementów zestawu do wycinania otworów (komplet stanowi wykrojnik, matryca i wkładka elastyczna). Widoczną na zdjęciu wkładkę elastyczną oraz wykrojnik należy zakupić osobno. 

Do wycięcia otworu niezbędny jest także dobór odpowiedniej śruby pociągowej. Dostępny wybór akcesoriów, zakres wykrojników i matryc do otworów okrągłych i prostokątnych zawiera załączony poniżej katalog. Jeśli potrzebna jest pomoc w doborze narzędzi, prosimy o kontakt.Pliki do pobrania

KATALOG BAUDAT PDF

BAUDAT
I002-MATRYCA 36,5MM
Nr katalogowy produktu
62-104.0365
Rodzaj ciętego materiału
blacha stalowa
Rozmiar wycinanego otworu [mm]
36,5
Materiał
stal narzędziowa

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło