Dziurkarki do blach - zasady działania i wykrawania otworów.

On:
Dziurkarki do blach - zasady działania i wykrawania otworów.

Oferujemy najprostsze dziurkarki o ręcznym napędzie śrubowym (na klucz) lub profesjonalne i wysokowydajne dziurkarki o napędzie hydraulicznym.

Napęd hydrauliczny kompaktowy (jak w przypadku opisywanej LS6) lub zasilany z wysokowydajnego agregatu hydraulicznego serii STAMP. Zadaniem wszystkich urządzeń jest szybkie i precyzyjne wycinanie otworów w blachach stalowych, stalowych kwasowych, aluminiowych i miedzianych. Ilość wykrawanych otworów powinna decydować o rodzaju napędu. Dla kilku otworów warto zaopatrzyć się w dziurkarkę śrubową, dla kilkudziesięciu hydrauliczną kompaktową, a dla pracy wysokowydajnej przemysłowej w stanowisko z napędem z agregatu hydraulicznego.

Dziurkarki BAUDAT są to doskonałe narzędzia dla producentów szaf sterowniczych i rozdzielczych. Pozwalają na szybkie i precyzyjne wycinanie otworów okrągłych w zakresie od średnicy Ø 15,2 mm do Ø 110 mm (w tym 9 rozmiarów PG: od PG9 do PG48), oraz kwadratowych i prostokątnych pod typowe przełączniki, wskaźniki itp.

Kilkudziesięcioletnie letnie doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń daje klientowi gwarancję solidności, niezawodności i trwałości.

Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Samo urządzenie nie ulega szybkiemu zużyciu. Najczęściej wymieniane są elementy tnące i śruby pociągowe podlegające naturalnemu zużyciu.

Rodzaj narzędzia dobieramy nie tylko w zależności od wydajności, ale także od wielkości otworu, rodzaju otworu (okrągły, kwadratowy, prostokątny), rodzaju i grubości blachy.

Nasi pracownicy zawsze dobiorą odpowiednie narzędzie do potrzeb klientów.

Dziurkarki do blach Baudat cechują się:

- trwałością

- niezawodnością

- wykonane są z najlepszych materiałów

- serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym

- napęd śrubowy lub hydrauliczny

- precyzja wycinania bez konieczności gradowania

- wysoka wydajność pracy dziurkarek hydraulicznych z napędem elektrycznym

 

Parametry techniczne - Hydrauliczna ręczna dziurkarka do blach LS6:
Siła dziurkowania: ok. 60 kN

Zakres zastosowań: Blacha stalowa do 3 mm grubości

Skok tłoka: 22 mm

Siła ręczna (napędzająca): ok. 350 N

Długość: 240 mm

Waga: 2,4 kg

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło